У Білорусі до страти засудили чоловіка за жорстоке вбивство маленької дівчинки

Дата публікації
Перегляди
5709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Білорусі до страти засудили чоловіка за жорстоке вбивство маленької дівчинки

Колонія, в'язниця / Фото: Приазовська правда плюс

На тілі дитини виявили щонайменше 46 травм.

25 жовтня Брестський обласний суд засудив до вищої міри покарання вбивцю малолітньої дівчинки в білоруському місті Лунинець.

Про це повідомила помічниця голови суду Сніжана Гришкевич, передає Интерфакс.

Трагедія сталася восени 2018 року. Ввечері 27 жовтня батько дівчинки повернувся додому, де знайшов тіло дочки з ознаками насильницької смерті. В цей час в квартирі перебували 25-річна мати дитини і її 47-річний знайомий. Обидва були п'яні.

За версією звинувачення, злочин було скоєно з особливою жорстокістю. На тілі дитини були виявлені не менше 46 травм.

Зазначається, що смертний вирок суду не набрав чинності і може бути оскаржений. Справа розглядалася на закритому судовому засіданні.

Матері загиблої дитини засудили до 25 років позбавлення волі в колонії загального режиму. За інформацією правозахисного центру "Весна", засуджених звуть Віктор Сергіль і Наталія Колб.

Зазначимо, Білорусь залишається останньою країною Європи, де застосовують смертну кару. Усього за роки незалежності в країні винесли понад 300 смертних вироків.

Водночас влада Білорусі не повідомляє про виконання смертних вироків. Про це вдається дізнатися зі свідчень інших засуджених до страти або від правозахисників, які контактують з рідними засуджених.

Євросоюз періодично закликає Білорусь відмовитися від смертної кари.

Нагадаємо, в Amnesty International стверджують, що загалом кількість задокументованих страт у світі скоротилася. Згідно зі звітом, оприлюдненим у Берліні 10 квітня, у 20 державах було страчено щонайменше 690 осіб. ТСН.ua зібрав найголовніше про те, у яких країнах досі застосовують смертну кару та за які злочини можна отримати фатальний вирок

У Японії стратили лідера "Аум Сінрікьо" за організацію теракту у токійському метро

У Японії стратили лідера "Аум Сінрікьо" за організацію теракту у токійському метро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5709
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація