Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі назвали дату парламентських виборів

Вибори перенесли, щоб вони не збігалися з президентською кампанією.

Вибори до парламенту Білорусі відбудуться восени 2019 року.

Так, згідно з відповідними указами президента країни Олександра Лукашенка, вибори призначені на 7 та 17 листопада цього року.

Останні вибори до парламенту Білорусі відбулися восени 2016 року і були заплановані на 2020 рік, але їх перенесли, щоб вони не збігалися з президентською кампанією, яку необхідно провести до 30 серпня. 

До слова, парламент Білорусі складається з двох палат – Палати представників, де засідають 110 депутатів. Їх обирають в одномандатних виборчих округах. А також Ради республіки – з 64 членів. 56 членів Ради обирають на непрямих виборах обласні ради депутатів, а вісьмох – призначає президент.

Раніше, лідер Білорусі Олександр Лукашенко повідомив про намір балотуватися на черговий, шостий президентський термін. Крім того, він також заявив, що силове повалення влади у його країні неможливе. За його словами, всі способи повалення влади Білорусь вже пережила. 

Відео Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів

Одні призначені для дерунів, інші - для пюре і запікання. Про щедрість Олександра Лукашенка в ефірі телеканалу "Білорусь-1" розповіла його прес-секретар. За її словами, Путін сам попросив про такий подарунок. 

Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів

Залиште свій коментар

Вибір редакції