У Білорусі не вщухають протести: почалися жорсткі затримання, облави і з'явилися "тітушки"

У Білорусі не вщухають протести: почалися жорсткі затримання, облави і з'явилися "тітушки"

На "Марші єдності" у Мінську з'явилися так звані "тітушки".

У Білорусі не вщухають протести. На вихідних у країні сталися безпрецедентно жорсткі затримання. Крім того, на "Марші єдності" у Мінську з'явилися так звані "тітушки". Силовики почали облави й арешти.

Чим закінчився мітинг - у сюжеті ТСН.Ранок.

За попередніми даними, у Марші взяли участь близько ста тисяч людей. Вони знову вимагали відставки Олександра Лукашенка. Протестувальники в Мінську почали збиратися з самого ранку. Формували колони на околицях і йшли до центру.

Там уже традиційно були кордони силовиків та водомети. У місті закрили шість станцій метро, не працював мобільний інтернет. Тож протестувальники вирушили до палацу Незалежності – резиденції Олександра Лукашенка. Утім, їх там теж зустріли кордони силовиків, колючий дріт, військова техніка. Люди підійшли впритул.

Відео У Мінську на "Марші єдності" відбулися жорсткі затримання та з`явилися "тітушки"

Безпрецедентно жорсткі затримання та поява так званих тітушок на "Марші єдності" в Мінську. За попередніми даними, у ньому взяли участь близько ста тисяч людей. Вимагали відставки Олександра Лукашенка і вже традиційно дійшли до його резиденції - палацу Незалежності. Однак через кілька годин розійшлися. А силовики почали облави й арешти. Як це було – у сюжеті.

У Мінську на "Марші єдності" відбулися жорсткі затримання та з`явилися "тітушки"

Під вечір протестувальники вже почали поступово розходитися. Саме тодій й настала черга ОМОну. Силовики почали облави й арешти. Затримували прицільно, виокремлюючи потрібних людей. Омонівцям допомагали чоловіки в цивільному і з кийками. Очевидно, теж переодягнені силовики. Вони били і залякували протестувальників. Коли частина людей сховалася в найближчому кафе, то штурмували його і розбили скляні двері.

Арешти та побиття тривали у всьому місті. До відділків потрапили щонайменше дві сотні осіб. Протестували й в інших білоруських містах, зокрема в Бресті, Гомелі, Могильові. Там теж не обійшлося без затримань.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів