У Білорусі офіційно звинуватили російського посла у спробах зруйнувати відносини Мінська та Москви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він працює там трохи менше року.

МЗС Білорусі офіційно звинуватило російського посла Михайла Бабича у намаганнях зруйнувати відносини Мінська та Москви.

Про це у відповідь на запитання журналістів TUT.by заявив начальник управління інформації та цифрової дипломатії МЗС Анатолій Глаз.

"Протягом довгого часу низка зовнішніх сил безуспішно намагалися зруйнувати тісні і дружні відносини двох братніх народів. Так ось: те, що не вдалося цим зовнішнім силам протягом декількох останніх десятиліть, успішно і ефективно вдається пану Бабичу буквально за кілька місяців", - повідомив він.

За його словами, російський посол не бачить різниці між суверенною країною та російським федеральним округом, де він "любив роздавати моралі наліво і направо".

Нагадаємо, у березні у прес-центр "Sputnik Білорусь" на прес-конференцію російського посла, яку присвятили п’ятиріччю  анексії Криму Російською Федерацією, не прийшли білоруські журналісти. Вони відмовилися брати участь у заході через її тему.

Свого часу, Москва намагалася зробити Бабича послом в Україні, однак Київ відхилив цю кандидатуру. На думку експертів, Україна 2016 року заблокувала призначення, бо посадовець не мав досвіду дипломатичної роботи, був причетний до силових структур РФ, зокрема входив до російського Радбезу, а, отже, особисто брав участь в ухваленні рішення про анексію Криму. Неофіційно Бабич має прізвисько "посол війни".

ВідеоЛукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Побоюваннями Олександр Лукашенко поділився під час прес-конференції для російських журналістів. Каже, він розуміє натяки про руйнування країни та вступ до складу Росії в обмін на пальне. Однак суверенітет не віддасть ніколи. А також він обурюється розмовами про те, що Москва нібито годує Мінськ.

Лукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Залиште свій коментар

Вибір редакції