У Білорусі оголошено конкурс на найкращий твір про Леніна

Білоруські ліві запропонували школярам та студентами написати твір про образ Леніна: автор найкращого поїде на крейсер "Аврора".

У Вітебській області Білорусі оголошено конкурс на найкращий твір про Володимира Леніна. Головним призом переможця стане поїздка до Санкт-Петербурга з обов'язковою екскурсією на крейсер "Аврора".

Ініціатором проведення конкурсу стала громадська організація - обласний комітет Білоруської партії лівих "Справедливий світ". Як пояснив глава організації Микола Селівашко, сучасна молодь знає про Леніна дуже мало.

"Ось розмовляв з одним студентом технологічного університету, так він мені заявив, що Володимир Ленін очолював Тимчасовий уряд", - поділився Селівашко.

Школярам і студентам, які захочуть написати твір, запропоновані такі теми як "Образ Леніна в літературі" та "Сім'я Ульянових". Також учасникам конкурсу пропонують осмислити роль Леніна у долі Білорусі і "приміряти на сучасність ленінську концепцію соціалізму, а на світогляд сучасної молоді - ленінської тези промови на третьому з'їзді комсомолу".

Цікаво, що при цьому влада країни починає дистанціюватися від радянського минулого – так, нещодавно чиновники перейменували станцію метро "Площа Леніна" у Мінську на "Площу Незалежності".

Читайте також:

Білоруським журналістам заборонили називатися "пресою"

У мінському метро Леніна перейменують на Незалежність

Білорусам придумали національну ідею: "Чистота та порядок"

У Тернополі створили карту знищення пам'ятників Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: