Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі помер батько Героя Небесної сотні Михайла Жизневського

Про це повідомила білоруська опозиціонерка.

Сьогодні, 8 квітня, помер батько Героя Небесної сотні Михайла Жизневського – Михайло Петрович Жизневський. Про це повідомила у Facebook білоруська опозиціонерка Ольга Ніколайчик.

"Годину тому відійшов у кращий світ тато Михайла Жизневського – Героя України, Героя Небесної сотні… Царство Небесне Михайлу Петровичу Жизневському… На Великдень… Прошу вшанувати пам'ять та підтримати матір та сестру Жизневського в їхньому горі та приїхати до Гомеля на прощання з батьком героя", - написала Ольга у соцмережі близько 16 години за київським часом.

гадзіну таму сышоў ў лепшы сьвет тата Міхася Жызьнеўскага - Героя Ўкраіны, Героя Нябеснай Сотні...Уладарства Нябеснае...

Опубліковано Вольгою Нікалайчык 8 квітня 2018 р.

Нагадаємо, активісти Майдану Сергій Нігоян, Михайло Жизневський і Роман Сеник героїчно загинули під час зимових протистоянь у 2014 році. 20-річний Сергій Нігоян загинув 22 січня 2014 року від вогнепального поранення під час подій біля стадіону "Динамо" на Грушевського. 25-річний Жизневський помер 22 січня від поранення у серце. Роман Сеник, який був поранений під час зіткнень на Грушевського, помер 25 січня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції