У Білорусі правоохоронці відпустили з-під варти журналістів, які нелегально читали платні новини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головний редактор сайту визнала, що співробітники її видання незаконно використовували підписку БелТА.

У Мінську відпустили на волю чергову групу затриманих журналістів, яких Слідчий комітет Білорусі звинувачує в незаконному читанні та використанні підписки інформагентства БелТА.

У Слідчому комітеті Білорусі зазначили, що головний редактор сайту Tut.by Марина Золотова активно співпрацювала з правоохоронцями й визнала, що працівники її видання незаконно використовували підписку. З-під арешту відпустили Золотову, журналістів Анну Калтигіну, Галину Уласик, Анну Ерманченко, а також інших осіб, які проходять у цій справі. Скільки саме людей відпустили, в Слідчому комітеті не уточнили.

"В ході проведення слідчих дій здобуті докази, свідчення самих підозрюваних співробітників видавничого дому "Білоруська наука", редакційно-видавничого установи "Культура і мистецтво", ТОВ "РіелтБай", ТОВ "АйТіВі", ЗАТ "БелаПАН", ТОВ "ТутБай Медіа", підтверджують факти, що послужили підставою для порушення (7 серпня) кримінальної справи за ст. 349 (несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації) Кримінального кодексу Республіки Білорусь", - ідеться в повідомленні Слідчого комітету.

Розслідування кримінальної справи ще триває.

Глава Білоруської асоціації журналістів Андрій Бастунець повідомив РБК, що всього у цій справі слідчі 7 серпня затримали вісім чоловік. Наступного дня білоруський СК розповів про затримання редактора видання "Білоруси і ринок" Олексія Жукова і оглядача німецького видання Deutsche Welle Павла Биковського.

У Раді Європи закликали Білорусь звільнити затриманих. Водночас у МЗС країни заявили, що справа не стосується свободи ЗМІ або журналістської діяльності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції