У Білорусі пред'явили звинувачення 31 опозиціонеру

Правоохоронцями Білорусі було встановлено понад 120 осіб, які брали активну участь у масових акціях протесту. Звинувачують лише 31.

Білоруська міліція висунула звинувачення 31 учаснику масових акцій протесту, які пройшли у Мінську після виборів президента в ніч на 20 грудня.

Як повідомив офіційний представник ГУВС Мінського міськвиконкому Олександр Ластовський, всього було встановлено понад 120 осіб, які брали активну участь у масових акціях.

"У рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за ч.1,2 ст.293 Кримінального кодексу Республіки Білорусь (масові безлади), слідчим управлінням попереднього розслідування ГУВС Мінміськвиконкому встановлено понад 120 осіб, які брали активну участь у масових безладах. Зараз 31 з них висунуті звинувачення", - сказав Ластовський.

За його словами, причетність обвинувачених встановлена за допомогою багаточисельних відеозаписів.

При цьому на сайті ГУВС приведені фотографії деяких з обвинувачених, зокрема йдеться про Олександра Класковського, Микиту Ліховіда, Олександра Отрощенкова, Олега Федоркевича, Володимира Хомиченка.

Нагадаємо, після виборів президента Білорусі, переконливу перемогу на яких отримав Олександр Лукашенко, тисячі прихильників опозиції влаштували несанкціонований мітинг на Жовтневій площі у центрі Мінська, після чого здійснили спробу захоплення Будинку уряду.

Внутрішні війська та спецназ придушили акцію протесту. Близько 600 учасників мітингу, серед яких 2 українці, були засуджені до адміністративних арештів.

Водночас до кримінальної відповідальності за організацію масових безладів притягли і опозиційних кандидатів у президенти.

Читайте також:

Білоруське ТБ показало фільм про опозиціонерів з поясами шахідів

Лукашенко знову стане персоною нон-грата в Європі

Білоруський КДБ провів обшуки в квартирах журналістів

Сімом суперникам Лукашенка висунули обвинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: