У Білорусі "революцію" блокують через соціальні мережі

Адміністратори "ВКонтакте" заблокували сторінки груп "Революція через соціальні мережі" та "Стратегія майбутнього", які закликали білорусів до акцій протесту.

У Білорусі заблокували групи під назвою "Революція через соціальні мережі" та "Стратегія майбутнього" ​​на популярному сервері "ВКонтакте"

Через ці ресурси раніше проводилася організація несанкціонованої акції протесту 3 липня, коли відзначається День незалежності Білорусі.

Однак, користувачі соціальних мереж вже створюють нові групи спілкування, в яких обговорюється стратегія дій незгодних з політикою влади.

"Ми не готові до такого розвитку подій. Ми розраховували, що нашу групу не будуть блокувати, бо ми не робили нічого протизаконного. Група просто розрослася до величезних розмірів і там багато звичайних учасників пишуть свої пропозиції", - сказав один із адміністраторів групи Антон Скаріна.

Раніше через групи в "ВКонтакте" "Революція через соціальні мережі" в Білорусії щотижня по середах організовувалися мовчазні акції протесту проти президнта Білорусі Олександра Лукашенка.

У ході таких акцій громадяни приходили на головну площу свого міста, мовчки там стояли й аплодували.

За підсумками двох подібних акцій 22 і 29 червня в Мінську і ще 30 містах Білорусі було затримано більше 600 осіб. Стосовно більш ніж 200 осіб порушені справи про адміністративні правопорушення.

Читайте також:

Лукашенко: якщо в Білорусі стане погано – погано буде всім

У Білорусі засудили 26 учасників мовчазних акцій протесту

У Мінську пройшла акція протесту, затримано більше 100 "мовчазних" опозиціонерів

Росія відключила Білорусі електроенергію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: