У Білорусі стрімко зростає кількість хворих коронавірусом: інфікувалося вже понад 20 тисяч

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Померли 116 пацієнтів.

У Білорусі, де через відсутність запроваджених заходів склалася критична ситуація із новою коронавірусною інфекцією COVID-19, станом на 7 травня офіційно підтверджено 20 168 випадків коронавірусу. За останню добу додалося  913 нових інфікувань.

Про це повідомили у МОЗ країни.

За увесь період поширення інфекції у Білорусі зареєстрували 116 смертей від коронавірусу. У відомстві стверджують, що провели вже 229 466 тестів на виявлення COVID-19. І коронавірус виявили в майже 9% від загальної кількості людей, яких протестували.

Кількість людей, які вже одужали від коронавірусу, сягає 5 067 осіб.

Нагадаємо, у двох районах Білорусі критична ситуація з поширенням коронавірусної інфекції. У Лунинецькому районі люди кажуть, що хворі масово помирають, їх не тестують, попри наявні симптоми. "Госпіталізують теж далеко не всіх. Лікарі кажуть, що нема куди везти", - розповів місцевий мешканець. 

А у Кобринському районі стався спалах коронавірусу у дитячому будинку, його закрили на карантин. 

Відео Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус

Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус. За словами президента Олександра Лукашенка, вірусу вони дають раду. Втім, змушувати відвідувати урочисті заходи нікого не будуть. Чекають на параді у Мінську також і російських політиків.  

Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції