У Білорусі студента звільнили за пародійний ролик на Лукашенка (відео)

Студента-заочника Академії мистецтв, який розмістив на відеохостингу YouTube ролик "Сховай бабусин паспорт!", присвячений майбутнім президентським виборам в Білорусі, звільнили з роботи.

Білоруська державна телерадіокомпанія звільнила одного зі своїх співробітників, що розмістив на відеохостингу YouTube ролик "Сховай бабусин паспорт!", присвячений президенту Білорусі Олександру Лукашенко та майбутнім президентським виборам у країні взагалі.

Студент-заочник Академії мистецтв Євген Шапчиц працював на Білтелерадіокомпанії інженером відеомонтажу. Після появи ролика на YouTube Шапчица, за його словами, "викликали до керівництва і попросили написати заяву про звільнення за власним бажанням", що він і зробив.

Відео, в якому використовуються прямі і непрямі алюзії на президента Білорусі Олександра Лукашенка, зібрало на YouTube 30 000 переглядів, після чого було заблоковано. Однак, незабаром ролик, який став першою курсовою роботою Шапчица в Академії мистецтв, був повторно завантажений вже іншими користувачами і розповсюджений на сотнях сайтів.

За сюжетом, до літньої жінки перед виборами приходять люди, які агітують за одного з кандидатів, і переконують підписатися за нього. Онук жінки, зі свого боку, ховає паспорт бабусі і таким чином заважає їй підтримати небажаного, на його думку, кандидата. Ролик закінчується закликом Врятуй країну. Сховай бабусин паспорт. При цьому вказана дата голосування на президентських виборах - 19 грудня.

Нагадаємо, в президентських виборах у Білорусі беруть участь десять кандидатів. Як повідомлялося, за даними соціологів, жоден з опозиційних претендентів на президентський пост не має рейтингу підтримки більше 5% в порівнянні зі стабільним рейтингом Лукашенка на рівні 40%.

Читайте також:

Російський канал показав злу пародію на "дружнього" Януковича (відео)

Лукашенко так і не подивився "Хрещеного батька": "цей бруд нікому не цікавий"

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: