Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі утворилася черга з туристичних автобусів на в'їзд до України

У найближчих пунктах пропуску, здатних приймати автобуси, черг не спостерігається.

У Білорусі на міжнародному автодорожньому пункті пропуску "Нова Гута" утворилася черга на в'їзд до України. Стоять автобуси з клієнтами туристичних фірм.

Про це пише білоруське видання "Белта".

Починаючи від полудня 14 липня масово прибувають до цього пункту пропуску по 5-6 автобусів одночасно. 

У найближчих пунктах пропуску, здатних приймати автобуси, черг не спостерігається.

"Це говорить про недостатньо ефективне планування маршрутів з боку туроператорів. Туристичні компанії не враховують рекомендації Держприкордонкомітету про рівномірний розподіл автомобільних перевезень груп туристів, що прямують як на відпочинок, так і повертаються в країну", - заявив представник Державного прикордонного комітету Антон Бичковський.

За його словами, задіяні всі робочі місця з залученням резервів.

"Прикордонний контроль займає не більше десяти хвилин на один такий транспортний засіб при нормативі 15 хвилин. Від 14.00 по 18.00 оформили 22 туристичних автобуса. Пропускна здатність Нової Гути становить чотири автобуси на годину, і при такій кількості транспортних засобів час очікування може досягати до шести годин", - повідомив представник білоруського Держприкордонкомітету.

Раніше повідомлялось, що в Ужгородському районі Закарпаття затримано групу нелегальних мігрантів, під час затримання прикордонному наряду довелось зробити декілька пострілів вгору. 

Вибір редакції