У Білорусі відпустили одну із затриманих журналісток

Дата публікації
Перегляди
629
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Білорусі відпустили одну із затриманих журналісток

Фото: Global Look

У МЗС Білорусі назвали затримання журналістів суто правовим питанням.

Одна з співробітниць білоруського сайту tut.by, затримана у вівторок у справі про незаконний доступ до інформаційної стрічки держагентства "БелТА", відпущена правоохоронними органами.

"Звільнена Уляна Бобоед", - повідомив засновник tut.by Юрій Зіссер на своїй сторінці в Facebook.

Тільки що відпустили генерального директора TUT.BY Людмилу Чекину, яку залучили до обшуку в офісі і потім допитали в СК. Вона з учорашнього дня нічого не їла.

Опубліковано Yury Zisser Вівторок, 7 серпня 2018 р.

Як повідомлялося, обшуки в офісах найбільшого в Білорусі новинного сайту tut.by та інформаційного агентства БелаПАН розпочалися у вівторок вранці, вони проводилися у справі про несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації агентства "БелТА".

В ході перевірки співробітниками МВС виявлено численні факти неправомірного доступу до комп'ютерної інформації, власником якої є "БелТА". За інформацією відомства, протягом двох років (2017-2018 рр..) без відома і згоди агентства було скоєно понад 15 тисяч несанкціонованих підключень до інформації, що зберігається в комп'ютерній системі підприємства.

В СК також заявили, що до вказаної протиправної діяльності причетні посадові працівники видавничого дому "Білоруська наука", ЗАТ "БелаПАН", ТОВ "ТутБай Медіа".

За інформацією Білоруської асоціації журналістів, були затримані головний редактор tut.by Марина Золотова, редактори tut.by Ганна Калтигина і Уляна Бобоед, менеджер стрічки новин tut.by Галина Уласик і оглядач БелаПАН Тетяна Коровенкова. Також повідомлялося, що були затримані співробітники tut.by Дмитро Бобрик, Анна Ермачонок, а також редактор БелаПАН Андрій Середа.

У свою чергу в МЗС Білорусі назвали затримання журналістів суто правовим питанням.

На сімох білоруських активістів чекає суд

На сімох білоруських активістів чекає суд

Нагадаємо, раніше в Білорусі провели антикорупційну операцію, під час якої затримано ряд високопоставлених чиновників. За словами голови КДБ, найбільша сума хабара сягає 140 тисяч доларів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
629
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація