Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі вперше цього року винесли смертний вирок – за вбивство вчительки засудили двох братів

Вони вбили жінку та підпалили її будинок.

10 січня Могильовський обласний суд Білорусі засудив до смертної кари двох братів, винних у вбивстві.

Про це повідомляє правозахисний центр "Весна".

Білоруси Ілля та Станіслав Костеві вбили свою вчительку, яка мешкала неподалік від них, і підпалили її будинок. За даними правозахисників, хлопці визнали свою провину.

Перший винесений у 2020 року для Білорусі смертний вирок ще може бути оскаржений.

Зазначимо, Білорусь залишається останньою країною Європи, де застосовують смертну кару. Усього за роки незалежності в країні винесли понад 300 смертних вироків.

Водночас влада Білорусі не повідомляє про виконання страт. Про це вдається дізнатися зі свідчень інших засуджених або від правозахисників, які контактують з рідними засуджених.

Євросоюз періодично закликає Білорусь відмовитися від смертної кари.

Нагадаємо, в Amnesty International стверджують, що загалом кількість задокументованих страт у світі скоротилася. Згідно зі звітом, оприлюдненим у Берліні 10 квітня 2019-го, у 20 державах було страчено щонайменше 690 осіб. ТСН.ua зібрав найголовніше про те, у яких країнах досі застосовують смертну кару та за які злочини можна отримати фатальний вирок

Відео 5 людей засудили до смертної кари за вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоґджі

Торік, 2 жовтня, його востаннє бачили в посольстві Саудівської Аравії в Стамбулі. П'ятьох людей засудили до смертної кари, ще трьох до тюрми загальним строком на 24 роки. Джамаль Хашоґджі поїхав у посольство, щоб отримати документи про розлучення. За даними прокуратури, там його вбили, а тіло розчленували.  

5 людей засудили до смертної кари за вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоґджі

Залиште свій коментар

Вибір редакції