У Білорусі зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хворобу знайшли у студента з Ірану

У Білорусі зареєстрований перший завезений випадок коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я країни.

"Повідомляємо що 27 лютого тести, проведені в Республіканському науково-практичному центрі епідеміології та мікробіології показали наявність коронавірусу 2019 nCoV у одного зі студентів з Ірану", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інфікований прибув рейсом з Баку 22 лютого. "Пацієнт і особи, які з ним контактували, поміщені в закриті бокси в Мінській інфекційній лікарні. Чоловік почувається задовільно", - додали у пресслужбі.

З огляду на погіршення епідемічної обстановки в Південній Кореї, Ірані та Італії Міністерство охорони здоров'я Республіки Білорусь ухвалило рішення проводити обстеження та лабораторну діагностику всіх громадян, які прибувають із цих країн в період від 20 лютого.

Плейлист 112 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

 

Відео Люди до 40 років переносять коронавірус практично без ускладнень

В Україні поки що офіційно не зареєстровано жодного випадку коронавірусу. До того ж, більшість недужих мають великі шанси вилікуватись. На сьогодні відомо, що діти та люди до 40 років хворобу переносять практично без ускладнень. У людей від 40 до 60 ускладнення та летальні випадки фіксують частіше. Втім, кажуть медики, 97 людей зі 100 одужують.  Більше про коронавірус

Люди до 40 років переносять коронавірус практично без ускладнень

Залиште свій коментар

Вибір редакції