У Білорусі закрили доступ до соціальних мереж

Лукашенко заявив, що координовані через Інтернет масові протести є частиною плану з повалення його уряду.

Білоруська влада заблокувала доступ до соціальних мереж, намагаючись запобігти демонстрації на День незалежності, стверджують правозахисники країни, повідомляє Бі-бі-сі.

Відкриваючи військовий парад у Мінську з нагоди свята, президент Олександр Лукашенко заявив, що координовані через Інтернет масові протести є частиною плану з повалення його уряду. А цього, як зазначив глава держави, він ніколи не дозволить.

Передають, що напередодні були затримані десятки прихильників опозиції і серед них - перший білоруський лідер пострадянської епохи Станіслав Шушкевич. Пізніше його звільнили.

Раніше, 2 червня повідомлялося, що адміністрація соціальної мережі ВКонтакте заблокувала групу Революція через соціальну мережу (Рух майбутнього), за допомогою якої білоруські опозиціонери організовували свої акції.

За допомогою цієї групи опозиціонери організовували в білоруських містах так звані мовчазні акції протесту - щосереди люди виходять на головні площі своїх міст без будь-яких транспарантів і гасел і плескають у долоні.

Акції розганяються ОМОНом, їх учасників затримують і засуджують до штрафів та арештів.

Читайте також:

Лукашенко: якщо в Білорусі стане погано – погано буде всім

Учасників "мовчазних акцій" в Білорусі почали саджати на 15 діб

Лукашенко заявив, що "сильні світу цього" хочуть поставити Білорусь на коліна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: