Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі затримали директорів усіх цукрових заводів через підозру в корупції і хабарництві

Вони продавали у Москву цукор за зниженими цінами.

У Білорусі затримали чотирьох директорів цукрових заводів і керівника Білоруської цукрової компанії через корупційні схеми і отримання хабарів.

Про це з посиланням на президента Олександра Лукашенка повідомило білоруське інформаційне агентство "БЕЛТА".

"Такого в Білорусі ще не було, - заявив Олександр Лукашенко. За його словами, ділки створили в Москві "прокладку" - торговий дім, куди за зниженими цінами продавали цукор. Своєю чергою, на розкладках ціни на цукор підвищували, а різницю ділили з директорами заводів. 

Лукашенко повідомив, що білоруські спецслужби давно стежили за справою. "Мені доповіли, що задешево продавали торгівельному будинку цей цукор, а частина за збільшеною ціною поверталася в Білорусь. Можливо, цукор навіть не вивозили до Москви і назад не завозили. Документи йшли туди, переоформлювали і тут просто з заводів на наш ринок постачали цей цукор з маржею. А потім цю маржу ділили на хабарі. Це що, нормально?", - заявив президент Білорусі.

Зазначається, що затримані директори заводів працюють від радянських часів. Крім того, підприємства були у напівзруйнованому стані і продукцію практично не виробляли. Лукашенко розповів і про інші схеми директорів підприємств. Зокрема, директори заводів накопичували цукор, стримували продажі, а коли попит на нього зростав - підіймали ціни і постачали на ринок продукцію. 

Нагадаємо, наприкінці січня у Білорусі заявили про зникнення директорів усіх чотирьох цукрових заводів країни, а також керівника Білоруської цукрової компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції