У Білорусі затриману опозиціонерку Колесникову підозрюють у "закликах до захоплення влади" – адвокатка

Раніше вона проходила у справі про захоплення влади як свідок.

Білоруська опозиціонерка Марія Колесникова перебуває в статусі підозрюваної у кримінальній справі, порушеній за статтею про "публічні заклики до захоплення державної влади, або насильницької зміни конституційного ладу Республіки Білорусь".

Про це TUT.BY розповіла адвокатка затриманої Людмила Козак.

Захисниця змогла зустрітися з Колесниковою в СІЗО №1, де та зараз перебуває. "З Марією все гаразд, жодних процесуальних дій поки не відбувалося", – розповіла Козак.

Як зазначається, з семи членів президії Координаційної ради опозиції Білорусі шестеро або затримані, або насильно вивезені за кордон. На свободі лише нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич.

Раніше Колесникову намагалися вивезти з країни, але та розірвала свій паспорт і відмовилася залишати Білорусь.

  • Опозиція Білорусі створила координаційну раду задля мирного передавання влади Світлані Тихановській. Вони вимагають припинення політичного переслідування білорусів, звільнення всіх політичних в'язнів та визнання виборів 9 серпня 2020 року недійсними.
  • У Білорусі відкрили кримінальну справу проти опозиціонерів через заклики до "захоплення влади". Колесникова проходила у справі як свідок.

Відео Опозиціонерка Марія Колеснікова перебуває у мінському слідчому ізоляторі

Білоруська опозиціонерка Марія Колеснікова, про долю якої було не відомо майже дві доби - перебуває під арештом. Про це повідомив журналістам її батько. У країні сьогодні - нові затримання. Невідомі у цивільному забрали члена президіуму Координаційної Ради Максима Знака, а зранку невстановлені особи намагалися потрапити у квартиру його колеги, нобелівської лауреатки Світлани Алексієвич. Про останні події у сусідній державі - у сюжеті.

Опозиціонерка Марія Колеснікова перебуває у мінському слідчому ізоляторі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів