Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі завели більше сотні справ на громадян, які воюють на Донбасі

У країні формують списки білоруських бойовиків. 

У Білорусі відкрили 135 кримінальних справ на громадян країни, які воюють на Донбасі.

Про це повідомив очільник головного управління боротьби з організованою злочинністю та корупцією Білорусі Микола Карпенков, інформує "Джеркало Тижня" із посиланням на газету "Звезда".

"Важливо не пропустити в Білорусь іноземних бойовиків-найманців, радикально налаштованих мусульман, учасників бойових дій в Україні, на Близькому Сході. Ми формуємо оперативні списки білоруських бойовиків, які воювали в Україні, а тепер повертаються додому. Все це робимо для того, аби люди, які можуть нести військову загрозу державі, перебували під контролем. Вже заведено 135 кримінальних справ щодо таких білорусів", - заявив Карпенков.

Він зазначив, що, за даними білоруського МВС, у бойових діях в Україні по обох сторонах конфлікту беруть участь близько 140 громадян Білорусі.

Нагадаємо, що в Білорусі готують законопроект щодо внесення поправок до Кримінального кодексу – за новими нормами участь добровольців у бойових діях на території іншої держави буде вважатися  злочином. Наразі у Білорусі притягають до відповідальності лише за надання військовий послуг за гроші чи вербування найманців. Натомість нові поправки передбачають тюремне ув'язнення на термін від двох до п'яти років для добровольців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції