У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

Колишній депутат Держдуми РФ Володимир Семаго розповів, як в Криму до нього звернувся чоловік, який запропонував взяти участь в "проекті, що описує життя голови уряду Росії".

У Росії очікують, що в Білорусі знімуть відповідь на фільм "Хрещений батька", який вийшов в ефір російського телебачення і показав Олександра Лукашенка як психічно хворого авторитарного правителя.

На фільм "Хрещений батька" буде знятий "аналогічний фільм про російський прем'єр-міністра Володимира Путіна", повідомив в колишній депутат Держдуми РФ і ведучий Російської служби новин Володимир Семаго.

За його словами, деякий час тому в Криму до нього звернувся чоловік, який "акуратно запропонував розглянути можливість участі в проекті, який описує життя і діяльність голови уряду Росії".

"Він знав, що я неодноразово висловлювався і у відкритій пресі, і по радіо, що знайомий з головою уряду з 96 року", - пояснив Семаго.

"Коли я його запитав, чи російська це компанія, він сказав, що ні, зарубіжна. Я кажу: а яка, але він промовчав", - зазначив Семаго. При цьому він додав, що знає цього чоловіка як людину, яка робила йому пропозицію від імені американських спецслужб.

Семаго підкреслив: "Я не можу сказати, що ця людина, адресно звертаючись до мене, говорила про білоруський слід, проте не виключено, що це може бути відповідь Чемберлену з боку білорусів, причому не руками білорусів, а іншої компанії, яка вирішила зайнятися створенням кінофільмів".

На початку липня вийшов перший фільм "Хрещений батька", який поклав початок інформаційній війні між Росією і Білоруссю. Незабаром російське телебачення показало продовження фільму – "Хрещений батька-2" і "Хрещений батька-3".

Читайте також:

Лукашенко вперше прокоментував фільм "Хрещений батька"

Мєдвєдєв готується оголосити Лукашенку бойкот

Російське телебачення показало третій фільм про Лукашенка

Лукашенко звинуватив Мєдвєдєва в непорядності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: