У Білорусії МОЗ припинило підрахунок жертв свинячого грипу

Кількість хворих небезпечним вірусом в Білорусії може обчислюватися сотнями і навіть тисячами.

У Білорусії зростає кількість померлих від свинячого грипу. Минулого тижня в білоруському МОЗ заявили, що вірус пандемічного грипу A/H1N1 виявлений у 13 білорусів, які померли від пневмонії.

4 листопада з'явилася інформація, що від свинячого грипу померло 7 людей. Таким чином, виходить, що за два тижні це число збільшилося всього на 6 осіб. Тим часом офіційні цифри, які дають чиновники, явно далекі від реальності, вважають правозахисники. Кількість хворих небезпечним вірусом в Білорусії може обчислюватися сотнями і навіть тисячами. МОЗ офіційно заявив, що випадки захворювання на свинячий грип вже не підраховують.

19 листопада МОЗ стверджував, що всього на той момент було зареєстровано 165 випадків захворювання пандемічного грипу A/H1N1. У суботу, 21 листопада, повідомлялося, що з пневмонією в білоруські лікарні за один день потрапило людей.

Заступник головного лікаря Республіканського центру гігієни, епідеміології і громадського здоров'я (РЦГіОЗ) Людмила Наройчік 18 листопада на прес-конференції в Мінську заявила, що не готова повідомити оперативну інформацію "про випадки захворюваності на грип А/H1N1 і випадки смерті від нього". За словами Наройчік, більшість лабораторно підтверджених випадків грипу пов'язано зі змішаною інфекцією.

Раніше повідомлялося, що три опозиційних білоруських видання отримали попередження від білоруського Міністерства інформації за недостовірну інформацію про ситуацію зі свинячим грипом в республіці. За іншою версією, пресу покарали напередодні зустрічі з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим, яка відбудеться 23 листопада. У ній візьмуть участь приблизно 15 білоруських ЗМІ - як відверто опозиційних, так і урядових.

Читайте також:

На Тернопільщині й Прикарпатті припинилась епідемія грипу

В Україні підтверджено 225 випадків свинячого грипу

Жертвами грипу в Україні стали 344 людини

В українських лікарнях перерахують усі упаковки "Таміфлю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: