У Білорусії спецслужби зімітували розстріл правозахисника

Спецслужби Білорусі запхнули в машину і вивзели за місто. А потім під прицілом автоматів привезли в поле і кинули у яму.

У Білорусії спецслужби зімітували розстріл правозахисника Валерія Щукіна, який був затриманий 3 липня під час "мовчазної революції" в Мінську, коли відбивав свого неповнолітнього онука від правоохоронних органів.

"Я був спостерігачем, у мене було офіційне завдання. Я стояв, спостерігав. Але схопили онука і мене. Я відбивав онука, тому що він малолітній пацан", - сказав він.

За порушення громадського порядку суд засудив правозахисника до 5 діб ув'язнення. Однак після того, як Щукін відсидів у відділенні визначений термін, його не відпустили.

"Мене повели вниз, дали розписатися в тому, що я отримав свої речі, а там вже стоять двоє з автоматами. Мене скрутили, запхнули в машину, поклали на заднє сидіння, і повезли за місто", - розповів він.

За словами ветерана, його привезли в поле і кинули у яму.

"За мною двоє з автоматами. Я, звичайно, старий солдат, мені боятися - гріх, але все одно неприємне відчуття ", - сказав Щукін.

Після демонстрації сили співробітники спецслужб сіли в машину і поїхали.

"Добре, що я на місцевості орієнтуюсь. Я ж спробував подзвонити, але відібрали телефон, кинули в сумку в розібраному вигляді. Я зібрав телефон, подзвонив, і за мною приїхали", - додав він.

Ветеран заявив, що має намір звернутися зі скаргою в прокуратуру.

"Це цілковитий безлад", - підсумував він.

Нагадаємо, востаннє співробітники МВС затримали близько 1800 учасників "Революції через соціальні мережі".

Нагадаємо, 2 червня повідомлялося, що адміністрація соціальної мережі "ВКонтакте" заблокувала групу "Революція через соціальну мережу" (Рух майбутнього), за допомогою якої білоруські опозиціонери організовували свої акції.

За допомогою цієї групи опозиціонери організовували в білоруських містах так звані мовчазні акції протесту.

Акції розганяються ОМОНом, їхніх учасників затримують і засуджують до штрафів та арештів.

3 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив впевненість у тому, що проти його країни використовують зброю масового інформаційного ураження, а також цілеспрямовано намагаються нав'язати сценарій кольорових революцій.

Читайте також: 

У Білорусі затримали близько 1800 учасників "мовчазних" протестів

Лукашенку оголосили "економічний джихад"

В Інтернет потрапило відео, на якому силовикам у Мінську матом наказують "видавити натовп"

День незалежності Білорусі завершився масовими арештами і розгоном протестувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: