Перейти до змісту
У Бішкеку сотні людей вийшли на мітинг, аби відсвяткувати відставку президента

Жеенбеков повідомив про відставку 15 жовтня.

Сотні людей у Бішкеку зібрались на мітинг, щоб відсвяткувати відставку президента Cооронбая Жеенбекова, про яку він повідомив напередодні.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Обов’язки глави держави нині виконуватиме керівник киргизького уряду Садир Жапаров. Прем’єром його призначили два дні тому. Доти він перебував в ув’язненні за звинуваченням у захопленні заручника. Його звільнили соратники під час протестів, що почались після парламентських виборів 4 жовтня.

Нагадаємо, що після голосування опозиція звинуватила владу у фальсифікаціях. У ніч проти 6 жовтня протестувальники захопили офіс президента і будівлю парламенту. Киргизька опозиція збирається провести нові вибори, але дату ще не визначили.

Відео У Бішкеку сотні людей святкують відставку президента мітингом

Сотні людей у Бішкеку зібрались на мітинг, щоб відсвяткувати відставку президента Жеенбекова. Про те, що йде з посади, він оголосив напередодні. Обов’язки глави держави відтак виконуватиме керівник киргизького уряду Садир Жапаров. Прем’єром його призначили два дні тому – до того він перебував в ув’язненні за звинуваченням у захопленні заручника. Його звільнили соратники під час протестів, що почались після парламентських виборів 4 жовтня. Киргизька опозиція збирається провести нові вибори, втім, дату ще не визначили.  

У Бішкеку сотні людей святкують відставку президента мітингом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин