У Бішкеку молодь захопила автобуси і виїхала на південь Киргизії

Ситуація в Киргизії залишається напруженою. Молодь зі столиці країни захопила кілька автобусів, щоб всі бажаючі змогли вирушити до Оша, де тривають заворушення.

Близько тисячі молодих людей в Бішкеку у п'ятницю пізно ввечері захопили три мікроавтобуси і виїхали на південь Киргизії - до міста Ош, де пройшли кровопролитні міжетнічні зіткнення.

"Ми будемо захоплювати й інші автобуси, щоб всі бажаючі змогли відправитися в місто Ош", - заявив один з учасників акції.

Раніше міліція в столиці Киргизії була переведена на казармений стан і посилений варіант несіння служби.

В. о. начальника головного управління внутрішніх справ міста Зарілбек Рісалієв заявив: "Ми не допустимо заворушень, у нас досить сил і засобів, щоб тримати ситуацію під контролем органів правопорядку".

На патрулювання вулиць у п'ятницю ввечері вийшли близько тисячі співробітників міліції і дружинників-добровольців.

Тим часом ситуація в Оші продовжує залишатися напруженою. До міста ввели війська і посилені сили міліції. Мешканці будують на вулицях міста барикади і очікують вночі нових погромів.

У ніч на п'ятницю в Оші, де поряд з киргизами проживає багато узбеків, сталася бійка, яка переросла в масові безлади в різних частинах міста. Учасники заворушень палили машини, громили магазини та інтернет-клуби. Кількість жертв заворушень, за останніми даними, перевищила 40 людей, більше півтисячі отримали поранення.

Читайте також:

"Кривава п'ятниця" у Киргизії: кількість загиблих перевищила 40 людей

МВС Киргизстану оголосило про взяття під контроль ситуації в Оші

Узбекистан стягнув бронетехніку до кордону з Киргизією

На півдні Киргизії оголошено надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: