У Бішкеку почалися погроми на найбільшому в Киргизстані речовому ринку

Заворушення сталися між загарбниками земель і народними дружинниками поблизу речового ринку. Кілька сотень людей прорвали кільце охорони і почали його громити.

У столиці Киргизстану Бішкеку кілька сотень людей прорвали кільце охорони і почали громити найбільший у центрально-азіатському регіоні речовий ринок Дордой.

Про це повідомили очевидці подій. У свою чергу інші ЗМІ, посилаючись на джерела в службі безпеки ринку, повідомили, що спроб нападу на ринок не було. Заворушення сталися поблизу ринку (йдеться про сутички між загарбниками земель і народними дружинниками).

Нагадаємо, 19 квітня в селі Маївка під Бішкеком, коли група з тисячі осіб спробувала захопити землі, що належали селянам, в основному, туркам-месхетинцям, почалися заворушення. Мешканці села чинили опір, після чого натовп загарбників кинувся до Бішкеку, дорогою закидаючи камінням машини і будинку Маївки.

У межі міста правоохоронцям столиці вдалося їх зупинити. Однак із настанням темряви загарбники повернулися до селища і продовжили погроми. Незабаром голова тимчасового уряду Роза Отунбаєва заявила, що ситуація в Маївці взята під контроль. За її словами, співробітники киргизької міліції затримали в селі кілька десятків людей, що брали участь у погромах.

За останніми даними, жертвами сутичок стало три людини, близько 30 зазнали поранень. У вівторок, 20 квітня, на північній околиці столиці Киргизстану зіткнення міліції та загарбників землі поновилися з новою силою.

Раніше джерело в правоохоронних органах Киргизстану повідомило, що на цей час у Бішкеку і в передмісті можуть діяти до 10 тисяч мародерів.

Читайте також:

У Киргизії поновилися сутички міліції та мародерів

Звільнений глава МВС Киргизії повернувся на свій пост

Під столицею Киргизії почалися погроми

Нові заворушення в Киргизії: є загиблі, в Бішкек ввели БТР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: