У Бішкеку почалися захоплення земель

Уже окуповано 34 гектари зеленої зони і 15 гектарів теплиць, які належали мерії Бішкека. Крім того - в країні тривають погроми.

9 квітня, в столиці Киргизії, яка потерпає від масових заворушень та мародерств, почалися стихійні захоплення земель.

Таким чином було окуповано 34 гектари зеленої зони і 15 гектарів теплиць, де вирощувалися квіти для міських клумб. До захоплення ці землі перебували у власності мерії Бішкека.

Джерело в правоохоронних органах повідомило, що стихійні захоплення земель зараз відбуваються також у передмісті столиці Киргизії.

За останніми даними, жертвами заворушень у Киргизії, які почалися 6 квітня після арештів кількох опозиціонерів, стало 75 людей, постраждало понад 1500.

Опозиція вже сформувала тимчасовий уряд, який очолила Роза Отунбаєва. Вона оголосила про розпуск парламенту, а також про намір змінити конституцію країни, закони про вибори та політичні партії.

Крім того опозиція пообіцяла через півроку провести президентські вибори. Нова киргизька влада також заявила, що силові структури перейшли на її бік.

Переворот у Киргизії

У Киргизстані все ще тривають погроми. Так, на киргизькому озері Іссик-Куль натовп захопив базу відпочинку.

Нова влада заявила, що всю провину за безлади, в яких загинули і постраждали більше тисячі людей, покладають на колишнє керівництво країни.

У свою чергу президент Курманбек Бакієв відмовився взяти на себе відповідальність за людські жертви. "На моїх руках немає крові, це в опозиції руки в крові", - заявив він.

Бакієв також заявив, що не збирається йти у відставку і висловився на користь переговорів з новою владою. Голова тимчасового уряду Киргизії Роза Отунбаєва вже відкинула пропозицію президента.

Читайте також:

Киргизія покликала російські війська наводити порядок у країні

Провину за загиблих під час заворушень у Бішкеку поклали на брата Бакієва

Внаслідок заворушень у Бішкеку постраждали понад 1500 людей

ВідеоНаслідки перевороту у Киргизії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: