У Бішкеку відкрився саміт ШОС

У столиці Киргизії відкрилася нарада країн-членів Шанхайської організації співпраці (ШОС), яка проходить на рівні міністрів оборони цих держав.

ісмаїл ісаков (Фото: fergana.info)
Ісмаїл Ісаков (Фото: fergana.info)
У засіданні беруть участь глави і представники військових відомств Киргизії, Китаю, Казахстану, Таджикистану, Узбекистану та Росії.

”Нинішня зустріч, проведення серпневого саміту ШОС у Бішкеку - це висока честь для нас і в той же час відповідальна місія. 2007 рік - це рік, коли наші сумісні ідеї і почини переходять у практичну площину," - сказав міністр оборони Киргизії генерал-лейтенант Ісмаїл Ісаков, відкриваючи зустріч глав оборонних відомств.

”Сьогодні, крім традиційного обміну думками по актуальних проблемах світової і регіональної безпеки, нам належить обговорити і підписати угоду про проведення сумісних антитерористичних військових навчань ("Мирна місія-2007")," - відзначив Ісаков.

За його словами, дана угода охоплює "весь спектр" правових питань, пов'язаних з проведенням майбутніх маневрів. Цей документ повинен стати одним із важливих свідоцтв зміцнення співпраці держав-членів ШОС у військовій області, додав міністр оборони Киргизії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: