У Бішкеку захоплена будівля служби національної безпеки

Біля будівлі комітету національної безпеки зібралися близько двох тисяч людей. Бунтівники готуються до штурму.

Безлади у Киргизії
Киргизькі опозиціонери захопили будівлю Державної служби національної безпеки в Бішкеку. Мітингувальники звільнили ув'язнених, що знаходилися в столичному СІЗО номер 1.

Раніше повідомлялося, що біля будівлі комітету національної безпеки зібралися близько двох тисяч людей. Багато хто з них мали при собі вогнепальну зброю. Наголошувалося, що бунтівники готуються до штурму. В опозиції вже з'явився БТР. Його хочуть використовувати під час штурму Будинку уряду.

Учасники заворушень вже зайняли будівлю парламенту Киргизії. Наголошувалося, що бунтівники виносять з парламенту телевізори та оргтехніку. Депутатів в цей час в будівлі не було. Опору учасникам заворушень ніхто не надав.

Також з'являлася інформація про пожежу в будівлі Генеральної прокуратури країни. Вогонь було видно у вікнах першого поверху. Причина пожежі не уточнювалася. Також не повідомлялося, чи причетні до нього прихильники опозиції.

Антиурядові виступи в Киргизії почалися 6 квітня. Пізніше вони переросли в безлади і грабежі. У деяких регіонах бунтівники зайняли будівлі обласних і районних адміністрацій. За даними міністерства охорони здоров'я Киргизії, в ході заворушень у Бішкеку загинули 17 людей, ще 142 людини отримали поранення. За даними ЗМІ число жертв складає 21 людину, за іншими – до 50 осіб.

Читайте також:

В Бішкеку опозиція захопила парламент і штурмує Кабмін

Поліція розстрілює демонстрантів у Бішкеку: опозиція заявила про 50 загиблих

У Бішкеку загорілася будівля Генеральної прокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: