Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські дипломати стали фігурантами шпигунського скандалу в Болгарії

Один із них начебто збирав інформацію про болгарські вибори, а інший – засекречені дані про енергетику.

Болгарія може вислати двох російських дипломатів, яких звинувачують у шпигунстві. Про це заявила міністр закордонних справ Катерина Захар'єва.

"Ми отримали листи від прокуратури із заявами, - сказала Захар'єва - Ми будемо виконувати дії, які ми зобов'язані вчинити, і, швидше за все, оголосимо їх "персонами нон ґрата".

За інформацією прокуратури Болгарії, один із підозрюваних від 2017-го року збирав дані про механізми виборчого процесу країни. Він був акредитованим у МЗС Болгарії як перший секретар консульського відділу посольства РФ в Софії. Інший служив в торговому представництві Росії та від 2018-го року збирав інформацію про енергетичний сектор країни, котра становила державну або службову таємницю. Зібрані дані він передавав до Москви

Водночас, у судовій системі Болгарії повідомили, що змушені припинити кримінальне провадження, оскільки підозрювані мають дипломатичний імунітет. 

Нагадаємо, у Болгарії висунули офіційні звинувачення росіянам, підозрюваним у спробі отруїти промислового магната Еміліана Гебрева. Замах на підприємця-зброяра стався 5 років тому.

Відео У Болгарії висунули офіційні звинувачення росіянам, підозрюваним у спробі отруїти зброяра

Замах на промислового магната Еміліана Гебрева стався 5 років тому. Його пов'язують зі справою отруєних у Британії Сергія та Юлії Скрипалів. Болгарський бізнесмен, якому пощастило вижити, заявив, що занапастити його намагалися тією самою російською отрутою.  

У Болгарії висунули офіційні звинувачення росіянам, підозрюваним у спробі отруїти зброяра

Залиште свій коментар

Вибір редакції