У Болгарії вибухнув газогін

У Болгарії вибухнув газогін, яким російський газ транспортують до Греції. Греція почала використання власного газу.

Газогін після вибуху
news.yahoo.com
Через вибух на болгарському газогоні постачання російського газу до Греції цілковито припинилося.
Болгарські офіційні особи заявили про вибух у понеділок на газогоні в Болгарії та про припинення внаслідок інциденту поставок російського газу до Греції, передала Болгарська агенція новин (БТА).

"Небезпеки для людей немає. Газ не шкідливий, але поставки палива до Греції буде припинено, поки ушкодження не усунуть", - цитує агенція слова представника болгарської пожежної охорони.

За даними агенції, сильний вибух відбувся о 7.20 в районі села Долоно Булгарчево недалеко від міста Благоєвград на південному заході країни.

Частка російського газу в обсязі споживання Греції складає до 80% (2,7 мільярди кубічних метрів). Газ поставляють трубопроводом через територію Болгарії.

Прес-служба міністерства розвитку Греції, у віданні якого знаходяться поставки природного газу до країни, поки що не коментує ситуацію з поставками газу.

Греція, залишившись у понеділок без поставок російського газу через вибух на газогоні в Болгарії, почала брати його зі своїх сховищ, повідомила Афінська агенція новин.

"За даними газових компаній, потреби в природному газі забезпечують у нормальному режимі за рахунок сховищ у Мегарах (місто в 60 кілометрах на захід від Афін)", - повідомляє агенція з посиланням на офіційні джерела.

Вранці в понеділок у Болгарії на газогоні, яким російський газ йде до Греції, стався вибух.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: