У Болгарії знайшли спосіб, як зробити підлітків шовковими

У Болгарії прийняли закон, згідно з яким підліткам заборонено виходити на вулицю після 22 години без супроводу дорослих. На думку авторів закону, це зменшить кількість злочинів, що скоюють підлітки.

Парламент Болгарії у п'ятницю прийняв закон, що передбачає введення комендантської години для підлітків, повідомляє агентство Франс Прес.

Така міра, за задумом авторів законопроекту, направлена перш за все на забезпечення безпеки підлітків і зниження числа злочинів, що ними скоюється.

За одержаною інформацією, молодим людям, що не досягли 18 років, буде заборонено виходити на вулицю або знаходитися в ресторанах і барах після 22.00 без супроводу дорослих.

Раніше в Болгарії вже вживали заходів, направлених на забезпечення безпеки неповнолітніх: так, дітям до 14 років заборонено виходити на вулицю без супроводу щонайменше одного з батьків після 20.00. У випадку, якщо супроводжуючий дорослий не є батьком, необхідний письмовий дозвіл від батька або матері дитини.

У випадку, якщо діти або підлітки порушують умови комендантської години, їх батькам доведеться заплатити штраф у розмірі тисячі льовів, що еквівалентні 500 євро.

Також болгарські парламентарії ухвалили рішення про двократне збільшення штрафів для продавців алкогольних напоїв неповнолітнім - до двох тисяч євро.

Читайте також:

Через нашестя ведмедів в Сибіру ввели комендантську годину
Поки батьки не бачать, діти стають вбивцями
Поки батьки не бачать, діти вагітніють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: