Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Бразилії брати-близнюки відмовилися зізнатися, хто батько дитини. Аліменти платитимуть обидва

У Бразилії брати-близнюки відмовилися зізнатися, хто батько дитини. Аліменти платитимуть обидва

Аналіз ДНК теж не дає точного результату.

У Бразильському штаті Гояс жінка отримуватиме аліменти від двох чоловіків, пише ВВС.

Пара близнюків один за одним зустрічалися з жінкою. Коли вона завагітніла, відмовилися зізнаватися, хто батько дитини. Вважали, що таким чином зможуть уникнути сплати аліментів. Аналіз ДНК теж не дає точного результату через подібність близнюків. Тест ДНК Фернанда виявився позитивним, але той заявив, що батько дитини Фабріс. Оскільки брати однояйцеві близнюки, то аналіз показав, що обидва вони можуть бути батьками з ймовірністю майже 100%.

Місцевий суддя каже, що чоловіки-близнюки Фернандо і Фабрісіо використовували свою схожість і обманювали жінок. Саме тому суд вирішив, що жінка буде отримувати аліменти від обох чоловіків – близько 60 доларів щомісяця. Ця сума - половина мінімальної заплати в Бразилії. Таким чином жінка отримає вдвічі більше виплат, а у свідоцтво дитини впишуть імена обох чоловіків.

Як повідомлялося раніше, масштабне дослідження американських і норвезьких вчених виявило, що дівчата, які починають своє життя, ділячи материнську утробу з братом-близнюком, в подальшому рідше здобувають вищу освіту і виходять заміж, а також народжують менше дітей і менше заробляють. 

Відео У Бразилії суд зобов'язав двох братів-близнюків платити аліменти на дитину

Близнюки вдвох платитимуть за утримання дитини, бо відмовилися зізнатися, хто з них її батько. Чоловіки намагалися надурити суд, до якого звернулася мати дівчинки. Із нею та ще з багатьма жінками брати зустрічалися по черзі - видавали себе один за одного. ДНК-тест на батьківство не зміг засвідчити, хто саме з ідентичних близнюків є батьком. Тож суддя вирішив - платити аліменти має кожен.

У Бразилії суд зобов'язав двох братів-близнюків платити аліменти на дитину

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції