У Бразилії гомофобію прирівняли до расизму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Криміналізація гомофобії та трансфобії має захистити активістів.

Шість з одинадцяти суддів Федерального верховного суда Бразилії, який мають повноваження конституційного контролю, своїм рішенням визнали гомофобію і трансфобією злочином рівносильним расизму. Про це повідомляє видання ВВС.

Всі інші судді будуть голосувати 5 червня, але на рішення вони вже не вплинуть. Однак, постанова набуде чинності тільки після того, як всі 11 членів суду висловлять свою точку зору.

Згідно з рішенням, за дискримінацію людей гомосексуальної орієнтації та транс-персон каратимуть за законом про расизм, поки влада країни не створить окреме законодавство про захист ЛГБТ +.

Варто зазначити, що расизм вважається злочином в Бразилії від 1989 року, максимальне покарання - п'ять років тюрми.

Як відомо, 2011 року Федеральний верховний суд Бразилії визнав одностатеві шлюби, а 2015 року дозволив ЛГБТ + парам всиновлювати дітей.

Криміналізації гомофобії має захистити спільноту ЛГБТ, бо за 2019 рік у Бразилії вбили понад 140 активістів руху, а роком раніше 420.

Нагадаємо, 17 травня повідомлялося, парламент Тайваню ухвалив у другому читанні законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів. Таке в Азії сталося вперше.

ВідеоБатьки ЛГБТ-дітей мають не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти - Папа Римський

Про це заявив Папа Римський, відповідаючи на питання преси після візиту до Ірландії. Голова католицької церкви наголосив - гомосексуальні люди були завжди, і батьки таких дітей не мають ігнорувати їхню орієнтацію, бо це свідчитиме про недостатнє батьківське чи материнське піклування. 

Батьки ЛГБТ-дітей мають не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти - Папа Римський

Залиште свій коментар

Вибір редакції