У Бразилії легалізували одностатеві шлюби

Одностатеві пари отримали практично всі права, якими володіють партнери традиційної орієнтації: право на пенсійну допомогу, спадщину, а також право на усиновлення дітей.

Верховний федеральний суд Бразилії визнав законними одностатеві цивільні шлюби.

Згідно з рішенням суду, одностатеві пари отримали практично всі права, якими володіють партнери традиційної орієнтації: право на пенсійну допомогу, спадщину, а також, як вважає ряд юристів, право на усиновлення дітей.

Таким чином, Бразилія стала другою країною в Латинській Америці після Аргентини, де у 2002 році були дозволені одностатеві цивільні шлюби, а в липні 2010 року легалізовані.

Повноправні одностатеві шлюби дозволені також в Голландії, Бельгії, Іспанії, Канаді, ПАР, Норвегії, Швеції, Португалії, Ісландії, а також у деяких штатах США.

Водночас, у Каліфорнії ввели мораторій на одностатеві шлюби. Американський суд ввів тимчасовий мораторій на одностатеві шлюби в Каліфорнії до того часу, поки не буде визначено, чи не суперечать вони конституції.

Відзначимо, що стосується України, експерти прогнозують легалізацію одностатевих шлюбів протягом 10 років.

На думку експертів, за цей час гомосексуальні шлюби в Україні стануть звичним та легальним явищем, а Україна нарешті стане європейською державою.

Читайте також:

У США нарахували 9 мільйонів гомосексуалістів

Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

У Каліфорнії збудують місто для геїв-пенсіонерів

Мін'юст легалізував українських геїв, лесбіянок і бісексуалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: