У Бразилії виявлена нова форма "свинячого грипу"

Це відкриття є дуже важливим для розробки вакцин проти захворювання, а також для дослідження можливих мутацій вірусу в інших частинах світу.

Вірус грипу A/H1N1 в пацієнтів у бразильському штаті Сан-Паулу відрізняється від "оригінального".

Про це повідомив у вівторок науково-дослідний інститут при місцевому секретаріаті охорони здоров'я.

Факт мутації вірусу вдалося встановити дослідникам з Інституту Адолфу Лутца, що діє при секретаріаті з питань охорони здоров'я південно-східного штату Сан-Паулу.

За даними вчених, порівняння зразків вірусу з США та Сан-Паулу виявило у бразильському варіанті мутації білка гемаглутаміна, відповідального за проникнення вірусу в клітини людини.

Це відкриття є дуже важливим для розробки вакцин проти захворювання, а також для дослідження можливих мутацій вірусу в інших частинах світу, зазначає Секретаріат охорони здоров'я Сан-Паулу.

Нова форма грипу отримала назву A (San Paulo) H1N1.

У той же час бразильські вчені не можуть поки сказати, чи є відкрита ними форма грипу більш заразною, ніж вже відомі штами.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я Бразилії, в Бразилії виявлено 74 підтверджених випадки грипу A/H1N1. План боротьби з розповсюдженням хвороби зосереджений на заходах епідеміологічного контролю в аеропортах і морських портах, а також на прикордонних пропускних пунктах на автотрасах, що з'єднують країну з сусідніми країнами Південної Америки.

Між тим, у світі зафіксовано вже 35 928 випадків зараження людей вірусом грипу A/H1N1. Згідно з останніми даними, вірус зареєстровано у 76 країнах. 163 пацієнти померли.

Читайте також:

Ющенко наказав винайти вакцину проти "свинячого грипу"

Епідемія свинячого грипу в Україні очікується восени

Свинячий грип ходитиме планетою два роки

У світі оголосили пандемію свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: