Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У британця під час операції в горлі застрягла вставна щелепа. Ніхто цього не помічав понад тиждень

Він думав, що загубив зубний протез.

У 72-річного британця після операції в горлі залишилися зубні протези. Їх знайшли через 8 днів, а до цього на скарги пацієнта прописували полоскання.

Про це йдеться у лікарському звіті з журналу British Medical Journal, пише CNN.

Пенсіонеру проводили операцію з видалення утворення на черевній стінці – зубні протези під час операції від нього не вимагали зняти. За шість днів чоловік повернувся до лікарні зі скаргами на кров у роті та труднощі з диханням і ковтанням. Чоловік взагалі не міг їсти тверду їжу.

У відділенні невідкладної допомоги лікарі не змогли діагностувати проблему, і відправили чоловіка додому з рецептом на полоскання рота та антибіотики.

Але за два дні він повернувся. Симптоми погіршилися, і пацієнта госпіталізували з підозрою на аспіраційну пневмонію. Зрештою діагностична процедура показала напівкруглий предмет у його горлі, що призвів до набряклості.

Вставна щелепа в горлі

Пацієнт розповів, що загубив зубні протези під час свого першого візиту в лікарню. Його терміново відправили в хірургію, аби видалити вставні зуби. Він пролежав у лікарні ще шість днів.

Провідний автор статті Гаррієт Канніфф з лікарні Джеймса Пейджета в східній Англії закликав хірургів забезпечувати відсутність зубних протезів у пацієнтів під час операції. Лікар зазначив, що загальних керівних принципів щодо зубних протезів під час анестезії не існує.

Нагадаємо, у чоловіка в Британії розвинулося гнійне запалення мозку через користування звичайними вушними паличками. До цього чоловік двічі лікувався від отитів. Медики припускають, що все через ті самі ватні палички.

Залиште свій коментар

Вибір редакції