У британця розвинулося гнійне запалення мозку через користування звичайними вушними паличками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього чоловік двічі лікувався від отитів. Медики припускають, що все через ті самі ватні палички.

Британські отоларингологи зіштовхнулися з унікальним випадком: у чоловіка розвинувся некротичний зовнішній отит, а згодом – абсцес головного мозку після того, як він почистив вухо ватною паличкою.

Про це йдеться у науковому журналі BMJ Case Reports, передає N+1.

31-річний чоловік звернувся до лікарів зі скаргами на біль та виділення з лівого вуха, а також на виникнення судомних нападів. При цьому болі в лівому вусі і тимчасова втрата слуху періодично виникали у пацієнта протягом п'яти років і він вже двічі лікувався від отиту.

Як показала комп'ютерна томографія, у чоловіка в лівій скроневій області розвинулися одразу два осередки гнійного запалення між верхніми мозковими оболонками.

Під час перевірки зовнішнього слухового каналу лікарі знайшли залишок вушної палички. На думку медиків, вона стала не тільки причиною некротичного отиту, а й викликала повторювані запалення до цього.

Пацієнт провів в лікарні тиждень, а потім два місяці приймав антибіотики, після чого болі у вусі і проблеми зі слухом у нього зникли.

Нагадаємо, німецькі лікарі дивом врятували пацієнта, кров якого стала білою, як молоко. Чоловік страждав від діабету, але не приймав необхідні препарати. Медики зізнались, що таке бачили вперше. 

ВідеоНароджений без мозку хлопчик наростив його до 78%

Маленький Ной Волл – справжня зірка британських таблоїдів та телешоу. Хлопчик, про якого заговорили по всьому світу, унікальна дитина. Малюк народився майже без мозку. Ніхто не давав шансів, що він виживе. Та у свої шість Ной став втіленням дива. Про те, як малюк поборов хворобу і став популярним прикладом маленького героя, що не боїться вердиктів лікарів – дивіться у сюжеті.

Народжений без мозку хлопчик наростив його до 78%

Залиште свій коментар

Вибір редакції