У Британії 10 тисяч добровольців погодилися заразитися коронавірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їх навмисно заразять смертельним вірусом.

У Великій Британії 10 тисяч добровольців зголосилися заразитися коронавірусом, щоб прискорити розробку вакцини. За це їм заплатять по 4 тисячі фунтів (131 тисяча гривень). Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Кілька днів тому в Лабораторному центрі Лондона оголосили, що шукають охочих та готові їм платити. Відберуть лише 24. Вже невдовзі їм вколять експериментальну вакцину, а через місяць заразять безпечним штамом коронавірусу, який викликає легкі симптоми", - повідомили в ефірі.

Хворих ізолюють в індивідуальних боксах на два тижні та періодично їх обстежуватимуть. Пацієнти матимуть змогу користуватися інтернетом та дивитися телебачення, а також зможуть взяти особисті речі. Їх після закінчення експерименту - продезинфікують.

Нагадаємо, 10 березня повідомлялося, що у Лондоні вчені шукають волонтерів, які готові заразитися коронавірусною інфекцією й, таким чином, допомогти в розробці вакцини.

Відео Європейські лідери звернулися до громадян своїх країн із промовами на тлі коронавірусу

Слухати рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я і бути відповідальними перед собою і близькими. Європейські лідери звернулися до громадян своїх країн із промовами на тлі коронавірусу. Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що запроваджує надзвичайні заходи на тлі стрімкого поширення недуги і водночас відверто попередив - жертв коронавірусу буде багато. Більше про коронавірус

Європейські лідери звернулися до громадян своїх країн із промовами на тлі коронавірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції