У Британії академік проголосив свій дім незалежною республікою на знак протесту проти Brexit

Пенсіонер Вільям Річес каже, що його сім'я не хоче залишати Європу.

Сердитий пенсіонер Вільям Річес оголосив свій дім "республікою" на знак протесту проти виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу, зробив свою дружину Джудіт президентом і дав своїм дітям та онукам громадянство.

Про це повідомляє британське видання Gloucestershire Live.

Річесу 77 років, він колишній викладач університету. Академік заявив, що його триповерховий будинок у Севернсаді є незалежним, а відвідувачам потрібні паспорти і громадянство, щоб потрапити до нього. Коли Британія вийде зі складу ЄС, відвідувачам будинку Річеса буде необхідна віза. За його словами, вона коштуватиме не менше 50 фунтів (близько 1690 грн).

Повідомлення на передньому вікні будинку під назвою Middlewatch говорить: "Незалежна Республіка Middlewatch. Ця республіка є гордим членом Європейського Союзу. Усі громадяни, які не є членами ЄС і бажають відвідати Республіку, повинні мати дійсні паспорти ЄС". Також на вікні можна побачити темно-синій прапор Євросоюзу. Пенсіонер не зміг знайти такий ніде поблизу, тому його надіслав з континенту син Річеса, який проживає у Німеччині.

"Я був такий злий після голосування за Brexit, що вирішив поставити знаки і оголосити мій будинок незалежною республікою", – повідомив Річес.

"Я дуже сильно відчуваю, що бажання 48 відсотків тих, хто голосував залишитися, повністю ігнорують. Тому це єдиний шлях, яким я можу протестувати. Якби я міг оголосити нас республікою і приєднатися до Європи, я, ймовірно, зробив би це", – додав чоловік.

Віце-президент "республіки", д-р Річес працював у вищих навчальних закладах Америки, Канади та Північної Ірландії, перш ніж піти на пенсію у мальовничому селі у рідному Глостерширі. Його син, який народився в Ірландії, отримав німецьке громадянство після референдуму, а донька живе в Америці.

Річес з дружиною вважають, що Brexit негативно позначиться на житті майбутніх поколінь.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року на референдумі у Британії більше голосів отримали прихильники Brexit – 52%. Противники ж виходу Великої Британії з ЄС отримали відповідно 48%.

2 лютого британський уряд оприлюднив план виходу з Європейського союзу. У березні спочатку парламент проголосував за вихід країни з ЄС, а згодом королева Єлизавета ІІ підписала відповідний законопроект.

ВідеоЯк Brexit вплине на українську гривню

Залиште свій коментар