У Британії через брак місця покійників ховають у "двоповерхових" могилах

На британських кладовищах дедалі гостріше відчувається дефіцит вільних місць.

Щоб поховати всіх покійних, влада змушена дати добро на організацію "багатоповерхових" могил.

Для британських пенсіонерів бути похованим на британському кладовищі, особливо в Лондоні, - дуже дороге задоволення. З 600 тисяч людей, які щорічно вмирають на території Сполученого Королівства, свій вічний спокій у землі знаходить тільки третина покійних, з'ясувала The Times.

Минулого року уряд Великобританії оголосив, що в Англії й Уельсі місця для поховання закінчаться вже через 30 років. У той же час у столиці Об'єднаного Королівства, ситуація ще більш невтішна: 3 з міських кладовищ "заповнені" під зав'язку, а на решті вільно не більше десятої частини території. У зв'язку з надлишком непохованих небіжчиків, британський уряд вирішив піти на певні ризики і вперше з часів Вікторіанської епохи, дозволив потривожити могили покійних.

Як експеримент, з нового року місцевій владі буде дозволено підняти останки небіжчиків, щоб опісля закопати їх якнайглибше, звільняючи місце для нових могил. У деяких випадках, нові надгробки будуть додані до вже існуючих могильних пам'ятників, щоб довести, що "стара" могила не зруйнована. Проте, якщо стара могильна плита вже зовсім непридатна або підписана, на її місце буде поставлено нову, але тільки з ім'ям "свіжого" небіжчика.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: