У Британії черговий скандал через втрату секретних даних

Великобританії на автостоянці знайдена флеш-картка з секретними урядовими даними.

У Великобританії розпочато розслідування у зв'язку з виявленням на автостоянці паба в графстві Стаффордшир флеш-картки з іменами і паролями для найважливішої урядової комп'ютерної системи. За словами представниці кабінету, зокрема, тимчасово закритий портал Gateway, що надає користувачам доступ до багатьох відомств уряду Великобританії.

В той же час представниця Міністерства праці і пенсій стверджує, що пристрій мав лише імена і паролі, що призначалися для тестування старої версії Gateway, причому вся інформація була закодована, передає ВВС.

Картка, знайдена на стоянці, належала компанії Atos Origin, що забезпечує роботу сайту. За словами її представника, те, що трапилося є прямим порушенням прийнятих в компанії процедур, і в даний час проводиться масштабне розслідування інциденту.

Портал Gateway забезпечує британцям захищений доступ до безлічі всіляких послуг, в числі яких - можливість ознайомитися зі своїми податковими деклараціями, пенсійними нарахуваннями і допомогою на дітей. При цьому, за даними ЗМІ, флеш-картка могла дати доступ до особистих даних 12 млн. осіб, зареєстрованих на сайті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: