У Британії чотири тисячі ув’язнених випустять з в’язниць через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засуджені будуть сидіти вдома.

Велика Британія вирішила звільнити з тюрем близько 4 тис. ув’язнених, які не вчиняли насильницькі дії, щоб допомогти стримати поширення коронавірусної інфекції.

Про це повідомило Міністерство юстиції країни, передає видання The Hill.

"Міністерство охарактеризувало ув’язнених, які мають право на звільнення, як "правопорушників з низьким рівнем ризику", зазначивши, що ув’язнені, засуджені за насильницькі або сексуальні злочини, не розглядатимуться", - пише видання.

Зазначається, що засуджених відстежуватимуть в електронному вигляді, і від них вимагатимуть залишатися вдома.

"Крім того, жоден злочинець, засуджений за злочини, пов’язані з COVID-19, зокрема кашель на співробітників екстрених служб або крадіжкою засобів індивідуального захисту, не матиме права на звільнення", — додали у повідомленні.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залиште свій коментар

Вибір редакції