У Британії діти не підуть до школи

У Великобританії понад 8 тисяч дітей не зможуть піти до школи, оскільки будівлі постраждали від повеней.

У Великобританії понад 8 тисяч дітей не зможуть піти до школи, які постраждали від повеней. За офіційними даними, більшість шкіл, що постраждали від повеней, відкрилися з початком занять.

Проте 21 школа в містах Донкастер, Халл, Глостершир, Уорстершир і Оксфордшир ще не змогли прийняти учнів. Таким чином, понад 8 тисяч школярів Великобританії пропустять початок чверті цього року.

Уряд Великобританії запевняє, що всі без виключення школи країни будуть відкриті до початку наступного тижня. Директори тих навчальних закладів Великобританії, що постраждали від повені, мають намір внести деякі корективи до навчальної програми, щоб діти змогли згодом надолужити пропущені заняття.

Всього на території Великобританії від проливних дощів, які пройшли по країні в червні і липні цього року, постраждало 857 шкіл. На відновлення будівель, що постраждали, місцевій владі було виділено 14 мільйонів фунтів стерлінгів.

Владі графства Глостершира було виділено додатково 350 тисяч фунтів стерлінгів на відновлення роботи водоочищувальної станції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: