У Британії дівчина-підліток повісилася у шкільній вбиральні через расистські образи в її бік

16-річна Дагмара була польського походження.

У Британії 16-річна дівчина польського походження Дагмара Пржибич повісилася в туалеті школи через те, що зазнавала постійних знущань з боку однокласників, які називали її "тупою полячкою". Про це повідомляє Metro.

Трагедія сталася ще в травні минулого року, утім факт расизму з боку учнів сплив лише зараз. Дівчина захоплювалася фотографією, отримала місце для навчання у коледжі та чекала на свій випускний. У неї також були друзі та хлопець, але вони навчалися в іншому закладі в місті. Дагмара неодноразово розповідала про те, що зазнає знущань у школі батькам та хлопцю, але ті не знали, що саме їй казали. У навчальному закладі також сказали, що не чули расистських висловлень з вуст учнів.

У день свого самогубства дівчина подзвонила батькам рано-вранці з місця їхньої роботи та сказала, що наковталася таблеток. Але коли вони приїхали, то не помітили жодних ознак отруєння медикаментами, тому відправили доньку до школи. 

За словами тих, хто знав Дагмару, підліток ніколи не скаржилася на расизм у школі. Саму дівчину охарактеризували як милу, спортивну, дружню та щасливу. Зазначається, що вона та її сестра були першими учнями-поляками у школі, яку вони відвідували.

Нагадаємо, раніше на Волині 16-річна дівчина вкоротила собі віку слідом за коханим-військовим.

Залиште свій коментар