Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії до в'язниці кинули пару, яка назвала дитину на честь Гітлера

Чоловік та жінка були членами забороненого націоналістичного руху.

У Британії за участь у неонацистському русі засудили до в'язниці чоловіка та жінку, які назвали дитину на честь Адольфа Гітлера. 

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що 22-річний Адам Томас і 38-річна Клаудія Пататас є членами націонал-соціалістичного молодіжного руху "Національна дія", забороненого у Великій Британії від 2016 року. Томас отримав 6,5 року в'язниці, а Пататас - п'ять років. 

Під час суду виявилося, що пара назвала дитину на честь Гітлера, також у них вдома знайшли фотографії, зокрема з дитиною, на яких зображена нацистська символіка, а також символіка та одяг расистської організації "Ку-Клукс-Клан". 

Відомо, що Адам Томас кілька разів намагався потрапити до британської армії, проте йому не вдалося. Він працював охоронцем. Клаудія Пататас, яка родом з Португалії, займалася весільними фотографіями. 

Разом з ними перед судом постали ще кілька осіб: Даррен Флетчер, який вчив доньку вітанню нацистів, Деніел Богуновіч, якого суд вважає одним із лідерів та пропагандистів "Національної дії" та інші. 

Нагадаємо, польський телеканал TVP Info, власником якого польська державна телекомпанія TVP, в ефірі однієї з програм в оформленні студії використав нацистську символіку у назві Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції