У Британії камери спостереження "передбачатимуть" злочини

На вулицях Великобританії встановлять камери спостереження, які зможуть "передбачати" здійснення злочину.

Принцип роботи камер полягає у тому, що вони аналізуватимуть поведінку людей, і в тому випадку, якщо вона виявиться підозрілою, сигнал тривоги надходитиме оператору. Технології, за допомогою яких працюють камери, дозволяють моделювати людські рухи ще до того, як вони зроблені.

Підозрілою поведінкою може виявитися дуже швидка або дуже повільна хода, а також швидка або повільна їзда на автомобілі. Камери, які зафіксують потенційного злочинця, інформуватимуть операторів, посилаючи зображення на монітори синхронізованих з "пророчими" пристроями комп'ютерів. Рішення про те, чи варто викликати поліцейських, щоб вони затримали підозрілу людину, прийматимуть оператори.

Повідомляється, що 4,2 мільйони камер вже були протестовані на вулицях зі жвавим рухом, автомобільних парковках і в інших точках британських міст.

Проте нововведення викликало неоднозначну реакцію. Зокрема, представник суспільної групи із захисту цивільних прав заявив, що пристрій з науково-фантастичних голлівудських фільмів не зможе істотно допомогти. Не "думаю, що камери справляться краще, ніж поліцейські", - підкреслив він.

Проте член міської ради Портсмута Джейсон Фазакерлі відзначив, що вважає установку камер ефективною мірою боротьби зі злочинністю. "Нові камери працюють як нічний сторож. Тільки вони ніколи не моргають, ніколи не йдуть на перерву і не скучають", - підкреслив Фазакерлі.

Зазначимо, подібна система камер спостереження успішно працює в декількох містах США, зокрема в Нью-Йорку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: