У Британії картину Пікассо продали на розпродажу за 230 фунтів стерлінгів. Вона виявилася справжньою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її справжня вартість близько £750 тис.

Картина Пабло Пікассо, куплена за 230 фунтів стерлінгів (близько 7 700 гривень) під час гаражного розпродажу, виявилася справжньою.

Про це пише Sky News.

Картина, яка дуже нагадує одну з творів легендарного іспанця - "Купальниця, що сидить на березі моря" 1930-х років - була знайдена під час продажу фанатиком антикваріату Філіпом Стейплтоном. 52-річний Стейплтон з Кроулі думав, що це гарна підробка, але зацікавився словами "Колекція Пікассо", написаними на картині, і, за шість місяців після її придбання, це було підтверджено експертом.

Він віддав роботу дослідниці картин і генеральному директору Аукціонних кімнат Брайтон і Хоув Роузі Мей, яка не має сумніву щодо її автентичності.

"Існує дуже багато доказів, які свідчать про те, що це реальний Пікассо", - розповіла вона.

Зазначається, що картина буде продана на аукціоні наступного місяця.

Нагадаємо, раніше у травні картину "Копиці" французького імпресіоніста Клода Моне продали на нью-йоркському аукціоні Sotheby's за рекордні для художника 110,7 мільйона доларів.

ВідеоЧому в Україні дедалі частіше виявляють картини викрадені із європейських музеїв

Експерти ринку стверджують, що в Україні немає покупців на крадені в Європі шедеври. Тоді як прикордонники вважають, що через наш рубіж витвори мистецтва їдуть до замовників далі. Хто купує і куди прямують картини, ікони та інший безцінний крам – у сюжеті.  

Чому в Україні дедалі частіше виявляють картини викрадені із європейських музеїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції