У Британії можуть евакуювати королівську родину у разі заворушень через Brexit - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

План евакуації існував ще за часи холодної війни.

Британські чиновники мають план евакуації королівської родини на випадок заворушень у Лондоні через вихід країни з Європейського Союзу.

Про це у неділю, 3 лютого, повідомляє The Sunday Times із посиланням на урядові джерела.

Так, згідно з інформацією, план аварійної евакуації існує з часів Холодної війни, але тепер був перепрофільований на випадок громадянського безладу після Brexit.

Згідно з цим планом, королівська родина, включаючно з королевою Єлизаветою, переїде до безпечних місць подалі від Лондона.

Нагадаємо, 10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.

Ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після більш ніж п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угода могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості в питанні британської заморської території Гібралтар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції