Перейти до змісту
У Британії оприлюднили перше фото можливої жертви "вантажівки смерті" з Ессексу

У Британії оприлюднили перше фото можливої жертви "вантажівки смерті" з Ессексу

Свою родичку розшукують люди з В’єтнаму.

Жертвою масової загибелі людей у вантажівці в англійському графстві Ессекс могла стати 26-річна уродженка В’єтнаму Фам Тхі Тра Май. Такі дані правозахисної групи в Ханої публікує британське видання METRO разом із фотографією молодої жінки.

Родичі Май стурбовані через отримане від неї ввечері 22 жовтня текстове повідомлення. Вона написала: "Пробач, мамо, мій шлях за кордон не вдався. Я дуже люблю тебе і тата! Я помираю, тому що не можу дихати".

Сім’я звернулася по допомогу, після чого благодійна організація Human Rights Space оприлюднила фотографію розшукуваної жінки. Правозахисники кажуть, що подібних випадків, коли рідні розшукують зниклих у подорожі до Європи близьких, уже декілька, проте все ще сподіваються на відсутність зв’язку зі страшним випадком в Ессексі.

Про Май відомо, що вона вирушила до Західної Європи через Китай у надії на краще життя. Вона планували облаштувати своє майбутнє у Франції або Великій Британії.

Наразі британське посольство у В’єтнамі наголошує на відсутності інформації щодо національності жертв трагедії в Ессексі. Зі слів дипломатів, експерти з усіх сил намагаються встановити особи загиблих і обставини трагедії, а влада неодмінне проведе повне розслідування та покарає винних.

Як повідомлялося, 23 жовтня у графстві Ессекс, що у південно-східній частині Англії, в контейнері вантажівки знайшли мертвими 39 людей. Водія фури затримали, його підозрюють у вбивстві. За даними ЗМІ, загиблі є громадянами Китаю. Поліція припускає, що ці люди замерзли до смерті, намагаючись нелегально потрапити до Великої Британії.

Відео У Великій Британії поліція виявила вантажівку з 39 тілами людей

39 тіл у машині знайшли у Великій Британії, в англійському графстві Ессекс. Вантажівка прибула з Болгарії. Водія вже затримали. За яких обставин загинули ці люди - з'ясовує поліція.  

У Великій Британії поліція виявила вантажівку з 39 тілами людей

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин