Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці витіснили протестувальників кийками з урядових кварталів.

У Великій Британії через результати парламентських виборів спалахнули протести, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Декілька тисяч людей вийшли на демонстрацію в центрі Лондона з плакатами "Ні расизму - ні Борису Джонсону".

Таким чином британці висловили незгоду з політикою переможця виборчих перегонів - Консервативною партією, яка на чолі з чинним прем'єром активно просуває вихід із Євросоюзу.

Зазначимо, градус масових настроїв підскочив миттєво, коли запалали займисті суміші, а поліція задіяла силові методи розгону. З урядових кварталів мітингарів витісняли кийками.

Відео Після дострокових парламентських виборів у Великій Британії спалахнули протести

На бійку з поліцією перетворився протест через результати парламентських виборів у Сполученому Королівстві. Так британці відреагували на перемогу Консервативної партії на чолі з чинним прем'єром. Ця політична сила активно просуває вихід із Євросоюзу. Кілька тисяч людей, не згодних із такою політикою, вийшли на демонстрацію в центрі Лондона з плакатами "Ні расизму - ні Борису Джонсону".  

Після дострокових парламентських виборів у Великій Британії спалахнули протести

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції